Przyłącz się

MKS ISKRA Małomice realizuje swoje cele m.in. przez współdziałanie z władzami sportowymi, państwowymi, samorządowymi, prywatnymi przedsiębiorcami oraz osobami fizycznymi w celu zapewnienia zawodnikom oraz Członkom Klubu właściwych warunków do uprawiania sportu.

Do realizacji powyższego celu, w Klubie który zrzesza łącznie z zawodnikami już ok. stu osób naszej lokalnej społeczności niezbędne jest zaangażowanie osób, którym rozwój Klubu nie jest obojętny.
Pod poniższym linkiem przekazujemy Tobie wzór deklaracji członkowskiej jednocześnie zachęcając do zaangażowania się w rozwój Klubu, jako Członek Klubu.

Deklaracja członkowska

Wkładem w nasz Klub jest już samo złożenie deklaracji członkowskiej, jednakże żywimy nadzieję, że w miarę swoich możliwości, zasobów czasu prywatnego jak i zasobów finansowych, jako Członek Klubu, przyczynisz się do dalszego rozwoju Klubu.

Jako Członek naszego Klubu otrzymasz możliwość m.in. uczestniczenia w zebraniach Zarządu oraz bierne i czynne prawa wyborcze, tym samym bezpośredni wpływ na kierunki rozwoju Klubu.

Przyłącz się do nas!